טיול גלישה לחו”ל של מועדון סרף ספוט עם חברת לואקס לכל יעד בעולם! לגלישת גלים וסנובורד

טיול גלישה בחו"ל

טיול גלישה לחו”ל! אנחנו שמחים מאד ומתרגשים לספר לכם גולשים יקרים שחברנו לשיתוף פעולה עם החברה הטובה ביותר בעולם בתחום טיולי הגלישה!!

לואקס מתמחה בטיולי גלישת גלים וטיולי גלישת סנובורד וסקי ליעדים הכי חלומיים בעולם. בעזרת המומחים של לואקס לטיולי גלישה בכל איזור בעולם, כמו מרטין שהוא המומחה של לואקס לטיולי גלישה באזור האיים המלדיבים או מיק המומחה לטיולי גלישה בפורטוגל, ושאר המומחים בלואקס לאזורים חלומיים כמו אפריקה, הוואי, אינדונזיה, מרוקו וכו’ אנחנו עכשיו מתכננים להוציא קבוצה לטיול הגלישה הראשון שלנו וכמובן טיולי גלישה רבים ונוספים בעתיד כשבכל טיול נצא ליעד חדש!

אז לאן נוסעים לטיול הגלישה הראשון של המועדון? זו בדיוק השאלה שאנחנו שואלים אותכם ולכן הכנו פה טופס הרשמה לטיול גלישה, הטופס לא מחייב אתכם לשום דבר והוא בנוי כסקר שיעזור לנו להחליט לאן הרוח נושבת.. לאן אתם, חברי מועדון סרף ספוט וחברי המועדון לעתיד רוצים לטוס לגלוש, על מה אתם מעדיפים לגלוש ומי הייתם רוצים שיהיה איתכם בקבוצה אם בכלל.. (אגב, ברור שאתם יכלים גם לארגן בעצמכם טיול גלישה סוליקו, לבד לבד, (טיול גלישת גלים או טיול גלישת סקי/סנואובורד) ובלוקאס תוכלו למצא את היעד שהכי מתאים לכם.

בקיצור, באמצעות הסקר/טופס ההרשמה לטיול גלישה שבהמשך הפוסט נוכל לבנות את הקבוצה שתצא לטיול גלישה פצצה שלא יישכח, וגם את הקבוצות הבאות שייצאו איתנו לטיולי גלישת גלים וסנואובורד מסביב לעולם.

אנחנו בסרף ספוט חשבנו על טיול גלישה במלדיבים לקבוצה של 12 גולשים על גבי אחת הספינות המגניבות האלו למשך שבועיים.. מה אתם אומרים? אופציה שניה ומעניינת מבחינתינו זה טיול גלישה קצר וזול לאחד מהמקומות הנפלאים בפורטוגל הקרובה, אנחנו פתוחים בראש ומוכנים להוציא את טיול הגלישה הראשון לכל יעד גלישה שתרצו בעולם, הרעיון של המלדיבים/פורטוגל ממש לא מחייב, אתם יכלים לבחור בטופס כל יעד שתרצו לטוס אליו

נשמח לתגובתכם בסוף העמוד או בחלק של המסר אלינו בסוף טופס ההרשמה/ הסקר לטיול הגלישה ואם יש לכם חברים תפנו אותם למלא את הטופס גם.

שימו לב: מחיר הטיול הסופי כולל טיסות, לינה, ארוחות וכו’ ייקבע ויימסר לחברי הקבוצה רק לאחר שתתגבש קבוצה של גולשים המעוניינים לטוס לאותו היעד ובאותו הזמן.ברמת גלישה דומה וכו’. מלאו את הטופס המצורף כדי שנדע לאן אתם רוצים לטוס לטיול גלישה ואנחנו נדאג לארגן את הקבוצה,המדריך והצלם הצמודים (אם תרצו כמובן) וחבר’ה בראש שלכם ובטווח הגיל שלכם וכמובן, כהרגלנו, המחיר יהיה הכי חצי חינם שאפשר להשיג לטיול גלישה פצצה

Save

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save